ТОП-7 ключових подій 27 грудня 2015 р. для України

0

7. Уряд виділяє на фінансування Меджлісу 60 мільйонів гривень

«Уперше в бюджеті передбачена сума фінансування для нашого братнього кримськотатарського народу», – наголосив прем’єр-міністр України А. Яценюк.

УНІАН

УНІАН

Оригінал повідомлення

6. СБУ затримала в АТО контрабандні ковбаси і сири на 300 тис. грн.

Поблизу селища Нижнє Попаснянського району Луганської області правоохоронці зупинили мікроавтобус з трьома тоннами м’ясних виробів. Водій намагався ввезти на непідконтрольні території продукцію на 150 тисяч гривень.
У районі села Солодке, що на Донеччині, співробітники спецслужби затримали ще один мікроавтобус, який збирався доставити до т.зв. “ДНР” понад дві тонни ковбас та сирів загальною вартістю майже сто тридцять тисяч гривень.

Оригінал повідомлення

5. Бойовики «ЛНР» заявили, що встановлять на лінії зіткнення власні «КПП»

З 30 грудня терористичне угрупування «ЛНР» почне перевіряти людей, що перетинають лінію зіткнення у зоні АТО. Про це заявив «міністр держбезпеки» «ЛНР» Л. Пасічник. «На сьогоднішній день «міністерством» здійснюються заходи, пов’язані з тим, щоб виставити на лінію зіткнення один з підрозділів «МГБ» – це прикордонники», — цитують Пасічника “РИА Новости“.

УНІАН

УНІАН

Оригінал повідомлення

4. П. Порошенко підписав закон про відкритість роботи парламентських комітетів для ЗМІ

«Президент підписав Закон України № 873-VІІІ Про внесення змін до Закону України «Про комітети Верховної Ради України» щодо доступу засобів масової інформації до засідань комітетів Верховної Ради України», йдеться у повідомленні, опублікованому на офіційному сайті глави держави.

president.gov.ua

president.gov.ua

Оригінал повідомлення

3. Примара «авторитаризму»: «Самопоміч» заявила про репресії

«Є всі ознаки початку системних репресій проти партії «Самопоміч». Безглузді і безпричинні провокації у Харкові проти депутата від фракції «Самопоміч» Р. Семенухи, які завершилися відкриттям кримінальної справи. Підступне позбавлення С. Семенченко звання заднім числом – скасування наказу. Є ще справи проти інших депутатів і підвищена зацікавленість з боку органів правопорядку, точніше органів «правового безладу», до депутатів від фракції «Самопоміч». І це все на тлі сорому з арештом і судом над Корбаном під крапельницею», – сказано в повідомленні прес-служби партії.

flagi.in.ua

flagi.in.ua

Оригінал повідомлення

2. П. Порошенко підписав закон, що дозволяє іноземцям служити в Нацгвардії

Закон визначає чисельність Нацгвардії, та дозволяє служити у ній «іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України у добровільному порядку (за контрактом)».

Оригінал повідомлення

1. П. Порошенко підписав закон про розширення повноважень місцевих органів самоврядування

Відповідно до цього закону органи виконавчої влади та місцевого самоврядування отримають додаткові повноваження, що суттєво змінює та оптимізує процедуру надання адмінпослуг.
«Йдеться про реєстрацію місця проживання, надання відомостей з Державного земельного кадастру, роботи з документами, що підтверджують громадянство, створення реєстру територіальних громад, обмін відомостями між реєстрами територіальних громад та передачу інформації в Єдиному державному демографічному реєстрі. Також закон регламентує процедуру доступу до інформації до цих реєстрів», – йдеться у повідомленні.

president.gov.ua

president.gov.ua

Оригінал повідомлення

Share.

Comments are closed.