До женевського формату переговорів по Криму приєднаються Румунія, Грузія і Туреччина

0

Таку думку висловив національний лідер кримських татар, один з ініціаторів акції блокади півострова Мустафа Джемілєв.

Питання повернення під контроль України окупованого Російською Федерацією Криму стосується всіх  країн Чорноморського регіону. Тому представники цих держав можуть брати участь у переговорах у форматі «Женева плюс» по деокупації українського півострова.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін виступив за залучення Туреччини і міжнародних організацій до переговорів по деокупації анексованого Росією Криму.

Читати за темою: Україна: У Пошуках Лідера

Думка про залучення ще, як мінімум, трьох країн до переговорного процесу була оприлюднена після зустрічі  лідерів кримських татар з главою місії Ради Європи Жераром Штудманом.

«У ході зустрічі ми висловили вдячність пану Штудману і його колегам за проведені ними в Криму зустрічі з членами Меджлісу кримськотатарського народу, представниками кримськотатарських громадських організацій, мусульманського духовенства, особливо наголосивши на важливості його зустрічі з політичним в’язням, заступником Голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтемом Чийгозом, що знаходяться в СІЗО», – повідомив на своїй сторінці в Facebook Рефат Чубаров.

Share.

Comments are closed.