Україна посилила захист острова Зміїний та прийняла на оснащення американські системи прикордонного контролю

0

У зв’язку зі зростанням напруги в акваторії Чорного моря і посиленням активності Росії на кордонах з Україною, Держприкордонслужба посилила оборону острова Зміїний. Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

Додаткові заходи безпеки запровадили «на випадок можливого ускладнення ситуації». До острова направлені бойові та охоронні кораблі та катери, а авіація  ВМСУ і ДПСУ взяла під посилену охорону повітряний простір в цьому районі. Крім того, на острів висадився підрозділ морської піхоти ВМСУ з важким озброєнням, яке залишиться там до стабілізації ситуації.

В той же час до України зі Сполучених Штатів надійшли нові системи прикордонного контролю, призначені для раннього реагування на загрози.

Читати за темою: Ложь не поможет ни Киеву, ни Москве

Цікаво, що пристрої розроблені американською корпорацією «Aeroscraft», яку очолює виходець з України Ігор Пастернак. Усього вісім таких систем має бути розміщено українськими прикордонниками. Пристрої призначені, зокрема, для спостереження за рухом техніки ворога і її ідентифікації, вони дають змогу вести цілодобовий моніторинг ситуації на кордоні.

Це вже не перше постачання США нелетального бойового оснащення військовим нашої держави. У листопаді 2015 року США передали Україні сучасні контрбатарейні станції, завдяки яким вдвічі підвищується ефективність дій артилерійських систем.

Share.

Comments are closed.