Американські генерали проінспектували українську Національну гвардію

0

В рамках розширення співпраці з країнами Північно-атлантичного альянсу Україна прийняла делегацію військових  з Національної гвардії штату Каліфорнія США.

Американські фахівці відвідали навчальний центр «Старе» і навчальний центр Нацгвардії в Нових Петрівцях. Українські гвардійці продемонстрували іноземним колегам наявну техніку й озброєння, ознайомили з можливостями навчальних центрів і планами щодо їх удосконалення. В ході роботи американська делегація відвідала заняття новоствореної бригади швидкого реагування НГУ і підрозділів спеціального призначення.

Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Аллер доповів, що навчальний центр «Старе» планується вдосконалити відповідно до стандартів НАТО і зробити його міжнародним центром для підготовки військових. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

Крім того, найближчим часом українські військові отримають допомогу від американських інструкторів.

«До Національної гвардії України прибудуть три радники, які допоможуть удосконалити систему управління, підготовку особового складу і створення нового інституту інструкторів і сержантів. У планах також налагодження взаємодії між керівниками окремих підрозділів обох Нацгвардій з можливістю візитів один до одного і обміну досвідом при навчанні особового складу», – додав командувач.

Читати за темою: Олександра Бінерт: Народна культурна дипломатія допомагає інтегрувати актуальні українські події у загальноєвропейський та світовий контекст

«Я отримав дуже хороше враження від українських солдатів і командирів. Підрозділи добре підготовлені і мають високий рівень мотивації. Ми впевнені, що командування Національної гвардії України дуже чітко розуміє, що саме потрібно поліпшити і змінити. Уже давно існує партнерство між Національною гвардією Каліфорнії і Національною гвардією України. Ми плануємо розширювати і поглиблювати це партнерство для того, щоб мати змогу працювати разом. Я бачу, що Національна гвардія України – це дуже професійна і добре підготовлена ​​структура», – такими враженнями поділився  командувач Нацгвардії штату Каліфорнія США генерал-майор Девід Болдвін, що очолював делегацію.

Дійсно, за визнанням багатьох військових фахівців, новостворена Нацгвардія України, є сьогодні однім з найбільш оснащених сучасною зброєю та обладнанням підрозділів з високим рівнем бойової підготовки.

Share.

Comments are closed.