Павло Клімкін зустрінеться з Прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, якого вважають симпатиком Володимира Путіна

0

Сьогодні розпочинається візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Угорщини. Про це повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства України.

«Програмою візиту передбачена зустріч з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном та Міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Петером Сийярто», – сказано в заяві.

Також відомство повідомляє про те, що в рамках візиту планується підписання Програми освітнього обміну між Міністерством освіти України і Міністерством людських ресурсів Угорщини на наступні два роки.

Відомо, що напередодні Угорщина скасувала митні талони для контролю ввезеного з України пального.

Візит Павла Клімкіна має досить важливе стратегічне значення. Бо Віктор Орбан є симпатиком Володимира Путіна. Прем’єр-міністр Угорщини також відомий, як один з найбільш різких критиків політики Євросоюзу у питанні близькосхідних біженців. Тому налагодження стосунків з цим сусідом України є важливою складовою зовнішньополітичної діяльності. Особливо на тлі потужної російської пропаганди в Європі та підтримки Кремлем низки радикальних європейських рухів.

Крім того, у країнах Європи є політичні партії, які так чи інакше проявляли лояльність до Росії. Список цих сил публікує видання ZN.UA.

Читати за темою: Стратегія довіри: як перевернути систему

Відзначається, що не всі перераховані партії «пропутінські» і відкрито підтримують дії Кремля в Україні – деякі з них своєю позицією просто грають на руку Москві. Але рідко в якій країні вони входять в численні фракції в парламентах. Так наприклад,  французький Національний фронт має в нижній палаті два мандати, італійська Ліга Півночі – 15, болгарська Атака – 15, бельгійський Фламандський інтерес – 3.

Однак опозиційні республіканці є другою за кількістю мандатів партією в французьких Національних зборах. Популістська Подемос стала після грудневих виборів третьою за чисельністю фракцію в Генеральних кортесах Іспанії. Третю позицію в парламентах Австрії та Угорщини займають, відповідно, Партія свободи і Йоббік. СІРІЗА ось уже рік як править Грецією. Кремль активно працює з цими політичними силами, схиляючи їх на свій бік.

Share.

Comments are closed.