Чергова хвиля мобілізації в Україні може бути відкладена

0

Рішення про нову хвилю мобілізації буде прийнято вже у березні. Про це заявив секретар РНБО України Олександр Турчинов, передає прес-служба відомства.

За його словами, якщо керівництво країни побачить, що в українській армії достатньо контрактників, то строки мобілізації будуть перенесені. «Якщо ми побачимо, що зростання кількості контрактників відбувається достатньою мірою, щоб забезпечити на необхідному рівні чисельність нашої армії, ми не поспішатимемо з мобілізацією і будемо використовувати її в якості резерву на випадок активізації агресії з боку Росії» , – пояснив секретар РНБО.

Окрім того, додатковим резервом є призовники, які призиваються на строкову службу до армії.

«Але тут є чітка установка – призовники не служать у зоні проведення АТО. Генштаб і Міноборони чітко цього принципу дотримуються», – сказав Турчинов.

Також секретар РНБО запевнив, що чергова демобілізація відбудеться у точно встановлені терміни.

Читати за темою: Як президентські вибори-2016 у США вплинуть на відносини з Україною

«Наше завдання – щоб більшість демобілізованих бійців замінили професіонали, тим самим підсилюючи, а не зменшуючи бойовий потенціал нашої армії», – підсумував він.

Нагадаємо, на початку лютого президент України Петро Порошенко заявив, що поки не прийняв рішення стосовно направлення до Верховної Ради законопроекту про оголошення чергової хвилі мобілізації. Також Порошенко наголосив, що надалі формування українського війська має відбуватися, передусім, за контрактним принципом.

Share.

Comments are closed.