На підтримку Криму в Києві влаштують спортивний флешмоб

0

Забіг, присвячений Криму, пройде в Києві 12 березня. Акцію організовують RunUkraine і громадська організація «КримSOS» в рамках безкоштовних відкритих тренувань Open Run Day і підготовки до Київського напівмарафону-2016. Про це повідомляє на своєму сайті КримSOS.

Всіх бажаючих запрошують приєднатися до забігу. Загальна відстань, яку хочуть подолати спортсмени в сумі повинна скласти 812 км. Таким чином організатори заходу хочуть показати, що анексований Росією Крим і Україна – це одна країна.

«12 березня о 9:45 ми збираємося в Києві на ВДНГ на Open Run Day №3 і одночасно біжимо за ідею повернення Криму Україні. Таким чином, ми всі разом пробіжимо дистанцію, яка складе 812 км – саме така відстань від Києва до Сімферополя – і з’єднаємо Крим і Україну!» – повідомляють організатори.

Для участі в забігу необов’язково бути професійним спортсменом, уточнюють вони.

«Головне, щоб Ви всім серцем любили Крим і вимагали його повернення. Після забігу ми влаштуємо флешмоб: станемо в формі нашої України з Кримським півостровом», – обіцяють громадські активісти.

Читати за темою: Стратегія довіри: як перевернути систему

А у Китаї вже пройшов флешмоб під гаслом «Крим – це Україна». В акції взяли участь співробітники «Українського дому» в Пекіні і представники української громади.

Її приурочили до другої річниці окупації Криму Росією. Про це повідомляє українське Посольство на своїй сторінці в Facebook.

 Флешмоб спрямований на консолідацію громадської думки по Криму і солідарність з українцями, які живуть в Криму і страждають від репресій.

«Крим був, є і залишиться невід’ємною частиною Української держави!» – йдеться в повідомленні.

Share.

Comments are closed.