Серед українського екіпажу літака, що розбився в Бангладеш, двоє пілотів загинули

0

З чотирьох членів екіпажу (всі – громадяни України) літака Ан-26, який зазнав аварії в Бангладеш, знайдені троє – двоє загиблих і один в критичному стані, повідомляє департамент консульської служби МЗС України.

«За інформацією посольства України в Індії, 9 березня біля узбережжя Бангладеш зазнав аварії літак Ан-26, на борту якого перебувало 4 члени екіпажу. В даний час бангладешські рятувальники знайшли 3 пілотів повітряного судна (двоє загиблих, один знаходиться в критичному стані в місцевій лікарні)», – йдеться в повідомленні департаменту на сторінці в Facebook.

Посольство України в Індії тримає на контролі здійснення заходів з пошуку четвертого громадянина України та хід розслідування правоохоронними органами Бангладеш причин і обставин авіакатастрофи, підкреслюють в департаменті консульської служби МЗС.

Читати за темю: Екс-глава Генштабу Грузії: За три роки українська армія перейде на стандарти НАТО

Літаком АН-26, що розбився в Бангладеш керував український екіпаж, повідомили агенції Інтерфакс-Україна в міжнародній акціонерної авіакомпанії «Урга», якій належить літак: «Літак, знаходиться в сухому лізинг, екіпаж український».

Авіакомпанія «Урга» заснована в 1993 році, з грудня 1994 включена в список офіційних перевізників Організації  Об’єднаних Націй і забезпечує послуги по авіаперевезенню пасажирів, багажу і вантажів в місіях ООН.

665519_1410208

chetvero-chlenv-ekpazhu-vantazhnogo-ltaka_ac3664032a5f9d23ef428d6ada03ee44

Share.

Comments are closed.