Не дозволяйте себе обманювати: скасування санкцій ЄС щодо Росії не зміцнить фінансовий статус Європи

0

Джерело: Atlantic Council
Автор: Vladislav L. Inozemtsev
Переклад: Юлія Морська

Жінка розмовляє по телефону, проходячи біля табло пункту обміну долара, євро та британського фунта на рубль в Москві (Росія, 28 липня 2015 року). Перспективи зростання Росії різко погіршилися за останній рік, оскільки чинний спад посилюють західні економічні санкції через конфлікт з Україною та обвал цін на нафту, як основного джерела доходу від експорту. REUTERS / Сергій Карпухін.

Дискусії навколо санкцій є одним з найгарячіших питань російсько-європейських відносин. Вперше санкції проти Росії були запроваджені в 2014 році. Згодом РФ вжила відповідних заходів у відповідь. Протягом останніх місяців російські чиновники доводять, що ЄС повинен зняти санкції. З Європи також надходять сигнали, що, начебто, припинення санкцій допоможе Москві та Брюсселю повернутися до колишніх відносин.

Прихильники такої думки (як у Росії, так і в Європі) акцентують на тому, що санкції шкодять діловим відносинам колишніх партнерів і провокують великі втрати для європейських підприємств. Якщо зняти санкції – торговельні та інвестиційні відносини між ЄС і Росією відновляться в повній мірі.

Але це хибне твердження, і головний аргумент, який використовується європейськими прихильниками перезавантаження економічної співпраці з Росією, є помилковим.

Наприклад, тривалий час найбільш вразливою до санкцій сферою вважався європейський сільськогосподарський сектор. Росія стверджує, що тільки в 2015 році через заборону на імпорт вона втратила близько 20 млрд євро у продажах. Хоча ці підрахунки і спірні, у них можуть бути реальні підстави – європейці знайшли нові ринки для своєї продукції. Зустрічні санкції Росії мали більший вплив на держави Східної Європи (через цю заборону постраждав 41% усього експорту сільськогосподарської продукції з Литви, а також 18-19% усього експорту сільськогосподарської продукції з Естонії, Фінляндії і Польщі), проте вони впорались. 30% від загального обсягу експорту цих держав припадало на продукцію сільського господарства, тому зниження не перевищило 2 млрд. євро, в той час як загальний експорт сільськогосподарської продукції ЄС зріс на 7.3 млрд. євро в 2015 році. Відновлення торгівлі кардинально не змінить економічний ландшафт ЄС, проте два інших фактори є набагато важливішими.

Перш за все, російська економіка перебуває в розпалі кризи. Реальні доходи населення в 2015 році знизилися приблизно на 10%, громадяни вибирають дешевші продукти, і мова, як правило, не про європейських виробників. Повернувшись на російський ринок, європейська продукція не може бути конкурентоздатною через високу ціну, а її частка в російських продовольчих товарах ніколи не буде такою ж, як раніше.

По-друге, Росія запустила масштабну програму імпортозаміщення, яка робить конкуренцію ще сильнішою; крім того, багато нових гравців – Латинська Америка та, зокрема, Китай – постали на ринку, заповнюючи ніші, які раніше були зайняті європейськими виробниками.

В цілому, скасування санкцій може збільшити на 15-20% і більше експорт сільськогосподарської продукції ЄС в Росію, проте, цього недостатньо, щоб виправдати таке серйозне зрушення в зовнішній політиці.

Другий сектор, на який спрямовані санкції Заходу, – нафтова і газова промисловість Росії, яка належить уряду або контролюється ним. Санкції, спрямовані на високотехнологічний експорт, можуть бути використані як в офшорному нафтовому і газовому видобуванні, так і в оборонному і аерокосмічному виробництві. Ці санкції є досить ефективними: деякі російські проекти супутникового зв’язку відклали через нестачу компонентів.

Однак, у 45-відсотковому падінні машинного експорту в Росію (що відбувся протягом 2013-2015 рр.) винні не тільки санкції. Нафтові компанії вже скасували свої офшорні проекти, оскільки більшість з них ледь окупалися при ціні на нафту в $100 за барель. До того ж, Росія намагається вилучити більшу частину коштів з енергетичного сектора для покриття дефіциту бюджету – тому скасування санкцій не підніме попит на подібне обладнання в РФ. Крім того, в 2015 році фіксовані інвестиції в Росію знизилися більш ніж на 8%, і знизяться більш ніж на 10% у цьому році, тож зміна політики не сильно допоможе європейцям.

До того ж, зниження цін на нафту викликало різке падіння російських продаж високотехнологічної продукції, легкових автомобілів і багатьох інших споживчих товарів тривалого використання. З листопада 2015 року росіяни витратили більше 30 % своїх доходів на одну лише їжу, тому там мало можливостей для підвищення продажі європейських товарів (проте ніколи не було жодних обмежень на ввезення промислових товарів європейського виробництва в Росію), навіть якщо санкції будуть зняті.

Третій, і найважливіший аспект серед заходів, які вжив Захід, – заборона на нові кредити для величезної частини банків і корпорацій Росії. Російські компанії, як фінансові так і нефінансові, були змушені погасити кредити, які з’явилися у 2014 і 2015 роках, у розмірі до 160 млрд. доларів, що зменшило їхню спроможність інвестувати у нові проекти. Це був серйозний удар, оскільки до окупації Криму, російські компанії отримали більше кредитів від західних фінансистів, аніж від російських банків.

Кінець режиму санкцій може бути гарною новиною для росіян, оскільки це може призвести до значного поліпшення поточного стану платіжного балансу країни, якби лише були відсутні дві перешкоди.

По-перше, два роки тому Росія була країною із зростанням ВВП 1,3%, індекс фондового ринку РТС був на рівні 1450 пунктів, а також були значні інвестиційні можливості підтримувалися коштом ціни на нафту в розмірі 107 доларів за барель. Сьогодні ж, Росія є країною зі зниженням ВВП на 3,7 % станом на 2015 рік, індекс РТС впав до 650 пунктів, а ціна на нафту становить 30 доларів за барель. Це все зупинило роботу багатьох іноземних компаній у Росії. Багато російських позичальників пропустили вимоги гарантійного внеску і їх угоди були порушені, тому деякі західні банки тепер будуть надавати їм нові кредити. Навіть якщо влада ЄС скасує заборону, ми навряд зможемо спостерігати великий сплеск російського фінансування в найближчі роки.

По-друге, в той час як лідери ЄС засідають кожні шість місяців, щоб обговорити санкції щодо Росії – їхні американські колеги цього не роблять. Навіть якщо Брюссель дозволить банкам ЄС відновити кредитування, вони при цьому порушать американські обмеження і підпадуть під американські санкції, що стосуються всіх доларових операцій, які мають вирішальне значення для будь-якої глобальної фінансової установи. Таким чином, жоден банк ЄС не буде надавати кредити російським банкам і компаніям за списком санкцій США – і, схоже, цей список навіть більший, аніж європейський.

Виключно з економічної точки зору скасування санкцій не має сенсу: такий крок не відновить співпрацю між ЄС і РФ у колишніх масштабах. Єдиною реальною причиною може бути відновлення економічного зростання в Росії, яке в перспективі зробить Росію корисним партнером Європи. Але підпорядкувати свої політичні принципи ілюзорним економічним вигодам було б величезною і непростимою помилкою з боку європейців, які при цьому введені в оману облудними обіцянками.

Share.

Comments are closed.