У фейковому листі від Президента України звинувачують російські спецслужби

0

Як відомо, вчора українка Надія Савченко припинила сухе голодування після того, як її адвокат передав адресованого полонянці листа начебто від Президента Петра Порошенка. Українці зітхнули з полегшенням – нарешті влада почала хоч щось робити для врятування нашої бранки.

Але кількома годинами пізніше адвокат Марк Фейгін заявив, що цей документ – несправжній.

Спростували написання Порошенком листа також на Банковій. Марк Фейгін заявив, що лист отримав після попередження Генерального консула України в Ростові Віталія Москаленка. Документ начебто мав бути переданий з Адміністрації Президента. Лист і справді надійшов електронною поштою, але з незрозумілої скриньки, написаний двома мовами, причому український варіант – із грубими помилками і фантастичними обіцянками.

Марк Фейгін передав начебто президентського листа Надії Савченко. Він – єдина людина, кому дозволили побачитися з полонянкою. Саме з його слів всі дізналися, що Надія припинила сухе голодування.

Читати за темою: База псевдосоціологів та прихованих піарників

«Зараз уже цілком ясно, що це була підстава. Атака Кремля за посередництвом спецслужб і пов’язаних з ними людей. Фальшивий лист, котрий був запущений для дискредитації ситуації, пов’язаної з сухим голодуванням Надії», – заявив адвокат.

007

Український консул схвильований, що його вплутали в інтриги Кремля. Та присягається, що жодного листа від Президента він ні Фейгіну, ані комусь іншому не передавав: «Чи це був Ложкін, чи це людина, яка представилась Ложкіним безпосередньо Фейгіну. Я цього листа сам не бачив».

Як уже повідомлялося, відповідальність за лист взяв на себе російський пранкер Вован (Володимир Кузнєцов). Але свою причетність до спецслужб Росії він відкидає. Водночас не нагадає аргументів, для чого він вчинив таку дію з підробленим листом.

Слід зауважити, що новину про лист від Президента Порошенка розповсюдили практично всі відомі українські інтернет-видання, що свідчить про спланованість дій по «вкиданню» потрібної інформації.

Share.

Comments are closed.