МВФ може припинити кредитувати Україну

0

Міжнародний валютний фонд не може забезпечити додаткову фінансову допомогу Україні. Головна причина цьому — політична нестабільність в країні.

Про це заявила помічник Держсекретаря США Вікторія Нуланд, інформує Sputnik.

«МВФ, як і уряд США, не має вибору, до тих пір, поки ми не впевнимось в тому, хто буде нашим партнером на іншій стороні столу», — заявила Вікторія Нуланд.

Помічник держсекретаря нагадала про давні проблеми України — корупцію і тіньову політику.

«Ми, як і раніше вважаємо, що 2016 рік може і повинен бути роком, коли Україна покінчить з союзом брудних грошей і брудною політикою», — наголосила вона.

Читати за темою: Сергей Гайдай: 2016 год станет решающим для украинской государственности

«Але перш за все Президент, –  акцентує Вікторія Нуланд, – Порошенко, Прем’єр-міністр Яценюк і Верховна Рада повинні об’єднатися заради урядової програми реформ, яка втілює вимоги Майдану: прозора політика, правосуддя, припинення політики за принципом «все або нічого», припинення підкилимних домовленостей, запровадження  державних інститутів, які служать українським громадянам, а не використовують і експлуатують їх».

Нагадаємо, раніше в МВФ заявили, що відтягують перегляд питання про новий транш кредиту, бо хочуть зрозуміти стійкість парламентської коаліції та долю Кабінету Міністрів.

Share.

Comments are closed.