Проект «Я не дякую хабаром» оголосив переможців

0

Проект «Я не дякую хабаром» за допомогою конкурсу визначив три кращі антикорупційні кредо.

Про це повідомляє громадська організація «Інститут масової інформації», яка є ініціатором цього проекту за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Відтак, оцінювали слогани журналісти Роман Чайка, Ольга Шалайська та Богдана Неборак, культурні менеджери Ірина Магдиш, Богдана Брилинська, поет Мирослав Лаюк.

За сумою балів було відібрано три слогани-переможці: «Я не дякую хабаром, бо поважаю себе» (автор – Андрій Вавілов з Запоріжжя), «Хабар – спонсор твоїх злиднів» (автор – Анастасія Позичайло зі Львова), «Не давай хабарів – не годуй упирів» (автор – Софія Чичкевич зі Львова)

Ці три слогани-переможці стануть елементами дизайну браслетів, наліпок та футболок проекту, а їхні автори отримають призи у сумі 1000 грн.

Зазначимо, конкурс тривав з 25 лютого до 8 березня 2016 року. Загалом було отримано 74 варіантів слоганів поштою, повідомленнями на Фейсбук-сторінці проекту та смс-повідомленнями від 22 авторів.

Нагадаємо, що ще 28 грудня 2015 року громадські активісти Львова провели акцію «Я не дякую хабаром» для того, щоб пояснити студентам суть побутової корупції.

«Коли молодь стикається з корупцією то, часом, не знає як себе повести. Буває таке, що частина групи домовляється з викладачем про хабар, і окремі студенти роблять так само, не переймаючись тим, що можна вивчити матеріал і здати» – констатує студентка і учасниця акції Наталка Антонишин.

«Інформаційна кампанія «Інституту масової інформації» триває: організація проводить кротке анонімне соціологічне опитування за результатами якого громадські активісти спробують дізнатись, яка сфера суспільного життя є найбільш корумпованою. Результати проміжних досліджень будуть опубліковані на сторінці проекту в Facebook», – розповіла координатор проекту «Я не дякую хабаром»  Богдана Неборак.

Share.

Comments are closed.