За рівнем щастя населення Україна посіла 123 місце в світі

0

Щорічно Організація Об’єднаних Націй намагається з’ясувати, в якій країні живуть найщасливіші люди. І цього року компанія Sustainable Development Solutions Network отримала завдання провести дослідження Word Happiness Repport.

Україна в рейтингу Word Happiness Repport цього року посіла 123 місце.  Перше місце отримала Данія. Більшість жителів цієї країни відчувають себе щасливими людьми.

На другому місці – Ісландія. Третє місце дісталося Норвегії. Також найщасливішими державами визнані Фінляндія (5 місце), Канада (6 місце) Голландія (7 місце). Останні три місця в топ-10 найбільш щасливих країн отримали Нова Зеландія (8 місце), Австралія (9 місце) і Швеція (10 місце).

Найбільш нещасні жителі планети, згідно з рейтингом, проживають в Бурунді (Східна Африка) – 157 позиція, Сирії (156 місце), західноафриканській державі Того (155 місце) і Афганістані (154 місце).

Ізраїль зайняв 11 місце в рейтингу, Австрія виявилася на 12 місці. 13-а позиція дісталася Сполученим Штатам Америки.

Великобританія потрапила на 23-у позицію. 53-у позицію зайняла Японія, а Китай опинився на 83-ій. Цікаво, що Росія знаходиться на  56 місці в рейтингу.

Варто відзначити, що рівень життя і рівень щастя в державі – це не одне і теж. Рівень щастя населення, крім економічної і соціальної складової, також залежить від природних факторів. Крім того, в країнах, де менш виражена соціальна нерівність, люди відчувають себе щасливішими.

Share.

Comments are closed.