Вчителька з України стала другою на міжнародному освітянському конкурсі в Угорщині

0

Українка виграла міжнародний конкурс вчителів, який проходив у столиці Угорщини Будапешті. Учитель англійської мови навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум» Маргарита Калюжна отримала визнання свого внеску в розвиток ігрових форм навчання і стала однією з кращих в номінації «Гейміфікація» на Міжнародному конкурсі Microsoft «E2 – Educator Exchange». Цей конкурс проходив у Будапешті (Угорщина) в рамках глобального форуму вчителів-новаторів.

На конференції, що зібрала прогресивних педагогів з усього світу, був проведений конкурс на кращу спільну роботу – Educator Challenge. Вчителі, працюючи в групах, повинні були виявити проблеми навчального процесу і запропонувати ідеї для їх вирішення за допомогою інструменту Office Mix.

Команда Маргарити Калюжної, в яку увійшли чотири вчителі з Малайзії, Турецької Республіки, Швейцарської Конфедерації та України, виборола почесне друге місце.

Команда Маргарити працювала над розробкою рішення, яке дозволить з перших хвилин уроку захопити увагу учнів і надихнути їх до роботи. Для вирішення завдання була розроблена ігрова концепція First Five Minutes (перших п’яти хвилин), яка створює атмосферу змагання і спонукає учнів до навчання.

Читати за темою: Народная дипломатия в Израиле: интервью с Анной Жаровой

Маргарита Калюжна активно впроваджує новітні технології в навчальний процес і другий рік поспіль бере участь у конференції E2, і є сертифікованим учителем-експертом Microsoft. Інші 5 вчителів-фіналістів з України – Нінель Бардакова, Оксана Личковська, Віктор Клименко, Ярослав Киричкове та Ірина Таран були присутні на форумі в онлайн-режимі.

Слід вказати, що цього року Міжнародний форум вчителів-новаторів зібрав понад 300 учасників з усього світу.

Share.

Comments are closed.