Співачка з України отримала листа від королеви Великої Британії

0

Українська співачка Діана Месс отримала листа від королеви Великої Британії Єлизавети II. Про це українка написала на своїй сторінці Facebook, передає Vidia.

Відомо, що раніше Діана Месс, брала участь у британському відбірковому турі Євробачення-2016. Вона написала до королеви з проханням підтримати її пісню «World Support Ukraine». Однак перемогу у національному конкурсі отримав дует Joe and Jake. Але Єлизавети II таки відповіла українці.

«Нарешті отримала лист з Букінгемського палацу. Єлизавета II трошки затримала відповідь, тому прохання про підтримку синглу «World Support Ukraine» вже не актуальне. Натомість королева Британії почула, що Україні потрібна допомога, і пообіцяла зробити, як співається в пісні – «Feel our pain and support Ukraine» – почути наш біль та підтримати нашу країну. Цей лист надихає мене співати, писати нові пісню, закінчувати альбом Vse.svit, а наших волонтерів не здаватися!», — зазначила Діана Месс.

Читати за темою: Два года после Майдана. Что на самом деле изменилось в Украине

Нагадаємо, що від України на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2016 виступить співачка Джамала з піснею «1944», яка вже набула шаленої популярності, ще до презентації на пісенному конкурсі.

Share.

Comments are closed.