Світовий Кубок кулькової стрільби здобули паралімпійці з України

0

Українські стрільці-паралімпійці відмінно виступили на кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Змагання проходили з 11 березня по 18 березня 2016 року у Бангкоку, повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту.

«Шість українських спортсменів змагалися з понад 100 спортсменами з 30 країн світу за право володіння Кубком. І він – у руках українців! Цей результат був забезпечений 10 високими нагородами, п’ять з яких – золоті, дві срібні та три бронзові медалі», – йдеться у повідомленні.

Олексій Денисюк виборов золоту нагороду у вправі зі стрільби з малокаліберного пістолета на 50 метрів. Це третя золота медаль Олексія, яка зробила його фаворитом національної паралімпійської збірної команди України.

У Василя Ковальчука у вправі зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10 метрів – срібло, а в Андрія Дорошенка у вправі зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів – бронза.

Український спортсмен Микола Мільчев здобув медаль найвищого ґатунку на етапі світового Кубка зі стендової стрільби, який відбувся в Нікосії (Кіпр). Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.

«У фіналі нашому стрілку протистояв британець Девід Левеллін. У вирішальному поєдинку обидва вразили по 14 мішеней, а в перестрілці більш точним виявився Мільчев — 4 проти 3 розбитих тарілок», — зазначили в НОК.

Як відомо, Микола Мільчев завоював звання олімпійського чемпіона зі стендової стрільби на Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї, набравши 150 очок із 150 можливих, повторивши таким чином світовий рекорд.

Нагадаємо, нещодавно українки вибороли дві медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики.