В Україні найбільша кількість ІТ-фахівців 

0

Більше 100 тисяч українських програмістів працюють у різних компаніях. При цьому, попит на IT-персонал продовжує зростати на світовому ринку, пише портал IT Outsoursing News.

Як зазначається, не зважаючи на політичні потрясіння, українські послуги ІТ та програмного забезпечення для Research&Development з кожним роком набирають обертів.

Україна має найбільше і швидкозростаюче число IT-фахівців в Європі. При цьому, очікується, що до кінця 2020 число фахівців перевищить 200 тисяч осіб.

Більше ста світових високотехнологічних компаній, таких як, Cisco, Oracle, Rakuten, Samsung, ведуть R&D діяльності в Україні. Разом з тим безліч локальних IT-аутсорсингових компаній обслуговують клієнтів по всьому світу.

Експорт українського програмного забезпечення приніс приблизно $2,5 млрд в 2015 році. Найбільше послуг – приблизно 80% надаються клієнтам зі США.

Крім того, зазначається, що США залишаються найбільшим партнером України по спільній R&D діяльності, що становить близько 45% від загального числа. Далі йдуть країни ЄС та Ізраїль.

Share.

Comments are closed.