В Польщі учасникам АТО з Волині пропонують безкоштовне професійне навчання

0

Громадська організація «Товариство українських офіцерів» спільно зі «Спілкою офіцерів резерву Польщі», а також «Польсько-українською господарчою палатою» та «Польською торговою палатою» запропонували програму безкоштовної професійної перепідготовки учасників, ветеранів АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців. Про це повідомляється на сайті Нововолинської міськради.

Зміст програми містить декілька позицій. Громадянин України, який брав або бере участь в антитерористичній операції на сході України і отримав відповідне посвідчення учасника бойових дій має можливість за наявності досвіду роботи не менше 3-х років за спеціальностями – муляр, арматурник, бетонник, тесляр – пройти перенавчання протягом 6-и місяців на території Польщі.

Читати за темою: Із Парижа з любов’ю. Як український оперний співак став воїном

Після закінчення навчання здаються іспити і отримується кваліфікаційне посвідчення європейського зразка. За бажанням учасників програми передбачається легальне працевлаштування в країнах Європейського союзу. Під час навчання, згідно з позиціями програми, гарантується забезпечення житлом за рахунок польської сторони.

Це вже не перший крок на зустріч від Польщі в напрямку спрощення отримання освіти європейського зразка українцями. Днями декілька польських державних вузів оголосили про зниження вартості навчання для наших громадян удвічі.

Share.

Comments are closed.