У Москві поліція затримала представника Омбудсмена України

0

Представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Володимира Шрейдлера затримали у Москві, коли він прибув до відділку внутрішніх справ, як громадський захисник учасників мітингу на підтримку Надії Савченко. Про це повідомили в прес-службі Уповноваженої Верховної Ради з прав людини.

«Володимира Шрейдлера, представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, було затримано, коли він прибув до відділку внутрішніх справ як громадський захисник учасників мітингу на підтримку Надії Савченко, заздалегідь домовившись про це з полковником поліції, і потім дізнався, що він також затриманий. Згодом правозахисника відпустили», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 26 березня у Москві працівники поліції затримали дев’ятьох учасників пікету, що проходив біля метро «Сокольники» на підтримку Надії Савченко. За словами Шрейдлера, поліцейські заявили, що учасники акції «не затримані, а люб’язно запрошені до відділку поліції».

Читати за темою: Двері відчинено. Як українські виробники виходять на європейський ринок

Як відомо, з огляду на необхідність посилення захисту прав громадян України у Російській Федерації, Омбудсмен доручила відомому російському громадському діячу та правозахиснику Володимиру Шрейдлеру бути її представником у Російській Федерації на громадських засадах.

Володимир Шрейдлер – опозиційний російський журналіст, блогер, правозахисник, автор проекту «Планета Україна», який складається з серії спецрепортажів про волонтерський рух на підтримку України по всьому світу.

Share.

Comments are closed.