У Норвегії організують благодійну виставку на підтримку українських дітей

0

Українська громада Норвегії запрошує взяти участь у доброчинній експозиції «Оpplev Ukraina!». Зібрані кошти організатори відправлять на реалізацію освітнього проекту для дітей в Україні. Про це повідомляється на Facebook-сторінці заходу.

«Ми запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в благодійному заходівиставці «Оpplev Ukraina!».  Якщо у Вас є фотографії або художні твори на тему: «Україна. Природа, місто, люди, будь ласка, надсилайте їх на адресу:  fotoutstillingukraina@gmail.com. Приймаються фотографії або художні твори, зроблені в Україні, про Україну, або на українську тематику», – повідомляють організатори.

Роботи будуть прийматися до 10 квітня. Незалежне журі обере найкращі 30-35 робіт, що надрукують на галерейному холсті для виставки. Усі роботи виставлять на продаж. Під час заходу відвідувачі зможуть голосувати та обрати найкращу роботу, автор якої отримає приз. Акція відбудеться 25-28 травня у місті Саннес.

А днями українці, що проживають у Норвегії – Андрій і Дарина Мірошниченки –  звернулись до Норвезького короля Гаральда V з проханням підтримати створення Норвезько-українського центру культурного діалогу в місті Берген. Свою петицію активісти розмістили на ресурсі avaaz.org.

Мета центру — відновити та розвинути довготривалі норвезько-українські культурні зв’язки.

Читати за темою: Народна дипломатія в США: інтерв’ю з Любою Шипович

«Зараз найкращий момент для того, щоб згадати про минулі зв’язки та створити нові. Більше того, це особливо важливо у часи, коли в Україні та багатьох інших місцях йде війна, оскільки культура — це джерело натхнення та творчості у віднайденні та створенні шляхів до порозуміння та миру», – йдеться у тексті звернення.

Українці закликають підписати петицію та поширити її серед своїх друзів. Наразі під документом залишили свої підписи вже 211 небайдужих. Але необхідно зібрати 1000 голосів.

Share.

Comments are closed.