Ветеранам АТО подарували 300 квитків на зустріч із легендарним Ніком Вуйчичем

0

7 квітня у Києві відбудеться зустріч із людиною-легендою Ніком Вуйчичем – австралійським мотиваційним тренером, що народився без рук та ніг. Українка з Нью-Йорка Наталія Стельмах спільно із проектом Wounded Warrior Ukraine організувала 300 безкоштовних квитків для ветеранів АТО.

vap

«Давня народна мудрість вчить – «люди не змінюються».  Нісенітниця! Ми всі можемо змінюватися, так само,  як можемо змінювати суспільство і державу. І в Wounded Warrior Ukraine ми спостерігаємо такі зміни на наших тренінгах, – говорить засновник проекту WWU Роман Торговіцький. – Але, щоб змінитися, людині  в першу чергу потрібно захотіти цього і усвідомити, як шаблони, що нам диктує суспільство, заважають нашому розвитку. Саме тому виступ Ніка настільки важливий».

Гроші на квитки та технічне забезпечення в залі для людей з обмеженими можливостями збирали через заклик у Facebook. Буквально за кілька днів вдалося зібрати необхідну суму – більше 6 тисяч доларів. Активно долучилися до збору коштів і українці з діаспори – більшу частину дала організація Союз Американок України.

Організатори дали можливість ветеранам АТО, які бажають потрапити на виступ Ніка Вуйчича, самим зареєструватися. Перші 200 із зареєстрованих отримали квитки.

З сотнею квитків проект Wounded Warrior Ukraine поділився з Київським госпіталем, фондами «Повернись живим», «Народний тил», «Народний проект», Спілкою ветеранів Дарницького району Києва, Гарячою лінією для ветеранів, Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Внаслідок війни на Сході, в Україні гостро стоїть проблема психологічної, фізичної реабілітації колишніх учасників бойових дій. А тому такий захід – є вкрай своєчасним та потрібним. В цьому контексті, варто пригадати і про недавню фотовиставку ТСН «Переможці», на якій зображено героїв АТО і волонтерів, які втратили на війні частини тіла, але не втратили сили духу.

Втім, такі заходи нагадують і пересічним людям про те, що не варто занепадати духом у скрутні часи, а потрібно брати відповідальність за розвиток країни в свої руки і змінювати її на краще.

Нік Вуйчич — християнський проповідник, австралійський мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок». Народився у 1982 році із рідкісною патологією: у хлопчика були відсутні кінцівки – обидві руки і обидві ноги. Попри це, він веде активний спосіб життя: об’їздив більше 45 країн, виступаючи у школах, університетах та інших організаціях. Бере участь у теле-шоу й пише книги. Одружений, має двох дітей. У 2005 Нік був номінований на премію «Young Australia nofthe Year».

Share.

Comments are closed.