В Нідерландах триває Референдум щодо Асоціації України та ЄС

0

Чимало ініціатив було здійснено українськими активістами щоби переконати голландців сказати «Так!» на референдумі щодо Асоціації України та ЄС. Тепер черга за жителями Нідерландів: консультативний референдум розпочався сьогодні о 8:30 за київським часом і триватиме до 22:00. Необхідною є явка 30% населення для визнання референдуму дійсним.

І хоча офіційні статистичні дані твердять, що більшість голландців проголосують проти угоди, все ж українці залишаються оптимістами. «Нас часто питають про референдум. Авторитетно заявляємо: все буде добре!» – пише на своїй сторінці в Facebook Олександр Снідалов, учасник ініціативи Oekraïne-referendum.

Чи переконали українці голландців стане відомо 12 квітня о 16:00, саме тоді будуть оприлюднені результати референдуму. Проте вже сьогодні голландська агенція ANP повідомить попередні результати

В разі негативного результату референдуму, голландському уряду, швидше за все, доведеться заново розглядати Угоду про Асоціацію і, можливо, повторно виносити її на голосування в парламент.

Share.

Comments are closed.