Українські стартапи здобувають світове визнання

0

Українські креативні стартапери своїми цікавими технічними ініціативами все більше привертають увагу закордонної аудиторії, здобуваючи міжнародні нагороди. Яскравим прикладом цього є перемога української інтелектуальної системи пошуку крові Donor.ua на стокгольмському конкурсі Startup Weekend: Social Innovation.

usz

Проект полягає у використанні всіх можливих каналів комунікації для залучення донорів. Здійснюється це через соцмережі, месенджери, розумні системи оповіщення та таргетованих розсилок. Система розумних ботів може автоматично відповідати на запитання донорів, розсилати повідомлення, слідкувати за певними медичними показниками донора та автоматизувати деякі процеси (наприклад, повідомляти певну інформацію про центри здачі крові). Метою проекту є пропаганда безкоштовного донорства в Україні.

Проте створення справді гарного стартапу потребує значних витрат та акумуляції зусиль цілих команд професіоналів. Щоб полегшити цей процес українці Шанхаю створили цілий «Стартап дім Китайського Компоту». Ініціаторами створення є Руслан Майборода та Валерія Птяшко, які в Шанхаї розвивають компанію «Китайський компот», що займається налагодженням співпраці між постачальниками КНР та торговцями з СНД.

usz1

Причому їхній стартап-будинок – це гібрид колівінга, коворкінгу і бази стартапів. Резиденти живуть в ДКК за певними правилами: вони отримують житло і їжу безкоштовно, але при цьому виконують якісь функції щодо забезпечення життєдіяльності комуни. Автори проекту позиціонують ДКК, як соціальний проект в чистому вигляді.

Share.

Comments are closed.