Нові українські відеоресурси для малечі

0

Кожен з нас мріє повернутися у безтурботне дитинство та поринути у цікаві пригоди мультиплікаційних героїв. В Україні з’являється все більше можливостей пропонувати нашим діточкам якісний і, що важливо для батьків, навчальний український анімаційний продукт.

nuvd

Саме такий продукт пропонує розвивальний YouTube канал «З любов`ю до дітей!». Безліч розвиваючих уроків, мультиків, пісень, абеток – і все це українською мовою. Метою проекту є навчити дітей робити добро, думати про добро та бути хорошими.

nuvd1

Ще одним яскравим прикладом розвитку дитячих розважально-повчальних проектів є започаткування Малятко TV – першого українського національного дитячого телеканалу, девізом якого є «Розважаючи – навчай!», який почав своє існування 18 січня 2016 року. Дитячий канал ставить за мету популяризацію українського відео і виховання покоління людей з високими моральними цінностями.

Читати за темою: В Україні створено базу розвивальних та пізнавальних мультфільмів українською мовою

Маємо надію, що український онлайн медіа простір буде і надалі активно розвиватись, а українські діти зможуть отримувати якісний матеріал рідною мовою, доступний завдяки інтернету, як в Україні, так і закордоном.

Share.

Comments are closed.