В Китаї відбулася міжнародна виставка туристичної індустрії

0

12-14 квітня в Пекіні відбулася провідна в Китаї міжнародна виставка туристичної індустрії The 11th China Outbound Travel & Tourism Market або COTTM 2016.

vkvm

Проведення виставки диктується новою урядовою програмою Китаю, яка спрямована на підтримку закордонного туризму та подорожей китайських громадян.

У виставці взяли участь провідні міжнародні туристичні фірми і туроператори, було організовано зону люксового туризму, де кваліфіковані відвідувачі могли знайти висококласні послуги в галузі виїзного туризму і придбати тури на розкішні круїзи і подорожі. Була також і освітня складова – семінари та конференції щодо китайського ринку виїзного туризму.

Україну на виставці представляли компанії «Київський супутник», «Pan Ukraine», «TEZ TOUR» і Міжнародні Авіалінії України. Були присутні також і представники Управління туризму КМДА та Управління туризму Львівської міської ради.

vkvm1

Участь у виставці «COTTM 2016» – це прогресивний крок у презентації туристичного потенціалу України. Також під час виставки був запланований захід – проведення дня України, під час якого українські учасники «СОТТМ-2016» мали змогу представити провідним туристичним операторам КНР потенціал своїх компаній та провести ділові переговори.

vkvm2

Share.

Comments are closed.