У Китаї запрацювала українська дитяча хореографічна школа

0

23 квітня у місті Нінбо було відкрито українську дитячу хореографічну школу. Про це повідомляє Посольство України в Китаї на своїй сторінці у Facebook.

В урочистому заході взяли участь керівництво місцевої влади, Хореографічної академії Китаю, керівник Харківської дитячої хореографічної школи Наталія Ржевська, яка є засновницею аналогічного закладу в Китаї, а також дружина Посла України в КНР Тетяна Дьоміна та дипломати, відповідальні за культурно-гуманітарне співробітництво. Окрім того, серед присутніх було понад двадцять китайських громадян, які завершили вищу освіту в Україні, та всіляко підтримують українсько-китайські ініціативи.

china1

У своєму виступі Тетяна Дьоміна наголосила на важливості відкриття таких культурних осередків, які є своєрідним містком дружби і співробітництва між Україною та Китаєм. Відтак, вона висловила вдячність китайській стороні за підтримку в реалізації цього проекту.

china2

Читайте за темою: В Китаї відбулася міжнародна виставка туристичної індустрії

Урочиста церемонія завершилася фрагментом виступу відомої китайської легенди Лян Чжун (китайська версія «Ромео і Джульєтта») у виконанні Харківської дитячої хореографічної школи.

Захід широко висвітлювався засобами масової інформації Пекіну, Шанхаю та Нінбо.

Share.

Comments are closed.