Мама Петрика П’яточкіна завітала до Києва

0

27 квітня до Києва завітала авторка популярних дитячих книжок, творець Петрика П’яточкіна та Капітошки – Наталія Гузєєва, яка є не тільки дитячою письменницею, а й редактором та сценаристом багатьох мультфільмів. Пані Наталя зараз  проживає у Німеччині, до Києва ж привезла презентацію нових мультфільмів «Халабудка» та «Петрик на Майдані».

Авторка зустрілась з київськими школярами, де розповіла про свою нову книжку «Любов і 17 страждань Петрика П’яточкіна», яка має вийти восени. Школярі також отримали у подарунок на згадку сувеніри.

Захід відбувся у рамках Національного проекту «Україна читає дітям» та інформаційно-просвітницької кампанії «Києве, читай українською!».

Наталя Гузеєва є автором численних дитячих книг, які виходили до 1993 року у видавництві «Веселка». Книги пані Гузєєвої видають у різних країнах різними мовами: «Вася Кукушкін і годинник» (1986), «Як Петрик П’яточкін слоників рахував» (1988), «Твір про дідуся» (1988), «Подорож сумки на коліщатках» (1988), «Бантик для іменинника» (1989), «Молодець, Вася!» (1990), «Пан Коцький» (1990), «На старт! Увага! Марш!» (1993), «Капітошка», «Жила собі Оленка» та багато інших.

Share.

Comments are closed.