Стартап Cluise – розумний стиліст у Вашому смартфоні

0

Українці створили мобільний додаток, який сам зможе підібрати користувачу одяг в магазині, відповідно до його стилю і смаку. Вже понад рік розробники намагаються навчити його розпізнавати зовнішність і вподобання господаря смартфону. Програмка зуміє скомбінувати для Вас «лук» і порадити, чого не вистачає Вашому гардеробу, пише ain.ua.

ccsp1

Стартап Cluise заснувала українка Людмила Небожак. Cluise – вже понад рік, але фаза активного росту почалася з публікації огляду в Washington Post. Причому редактор культового видання сам вийшов на українку. Інвестором проекту став Дмитро Сергєєв, засновник і CEO Depositphotos, на якого Людмила вийшла через спільних знайомих. Він повірив у проект і вклав у Cluise 300 тисяч доларів.

Зараз додаток співпрацює із 25-ма українськими магазинами, тож одяг можна купити одразу після примірки у своєму телефоні. Для того, аби вибрати вбрання, треба лиш натиснути на кнопку «Одягни мене». Після цього додаток проаналізує Ваші лайки і завантажені фотографії та зробить свій модний вердикт. Це – геніальне рішення для тих, хто годинами не може вирішити, яку блузку обрати.

Share.

Comments are closed.