Фестиваль духовної хорової музики «Великодні дзвони»

0

15 травня у Львові, у Храмі Преображення ГНІХ, відбудеться 12-й фестиваль духовної хорової музики «Великодні дзвони». Для багатьох львів’ян він вже став традиційним і довгоочікуваним святом.

У фестивалі традиційно беруть участь як церковні хори, так і світські творчі колективи (дорослі та дитячо-юнацькі). Цього року гостями фестивалю стануть 25 колективів. Окрім хорів зі Львова, у фестивалі візьмуть участь колективи зі Стебника та Пустомит. П’ять колективів виступатимуть в храмі вперше.

ff6

Окрім української хорової класики в програмі фестивалю прозвучать духовні твори Антоніо Лотті, Карлоса Пуї, Рандала Томпсона та інших авторів. Прозвучать також давні українські та балкано-візантійські літургійні наспіви.

Вже 12-й рік поспіль під величним куполом цього столітнього храму у дзвінкоголосому хорі єднаються кращі колективи для спільного духовного піднесення на прославу воскреслого Христа, щоб доносити до людей всю глибину та красу молитви, щоб ще раз доторкнутися душею і серцем до цієї Великодньої містерії.

Share.

Comments are closed.