Україна купить польську яловичину

0

Джерело: #RZECZoBIZNESIE «Rzeczpospolita»
Автор: Івона Трусевич
Переклад: Ірина Майданська, «Євромайдан-Варшава»

Київ дав зелене світло для польського імпорту яловичини, окрім м’яса, яке проходить хімічну обробку.

Володимир Лапа, керівник Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, і Кжиштоф Яжджевський, головний лікар-ветеринар Польщі, підписали сьогодні (05-05-2016 – ред.) сертифікат, який дозволяє імпортувати Україні яловичину з Польщі (…).

У березні українські виробники яловичини та курятини отримали доступ до ізраїльського ринку мороженого м’яса. У квітні і травні українці чекають на контролерів з Ізраїлю, які перевірятимуть українські м’ясні заклади. Після перевірки мають вони видати (або ж ні) сертифікат, що підтверджуватиме кошерність української продукції.

Читайте за темою: Перший Український медіафорум у Варшаві

Ізраїль зацікавлений у запровадженні зони вільної торгівлі з Україною вже цього літа. У 2015 році він допустив на свій ринок українські яйця. Україна також отримала згоду ОАЕ на експорт яловичини, баранини і курятини. Араби цікавляться також українськими молочними продуктами.

Всі ці дії повинні допомогти заповнити порожнину, яка утворилась після впровадження Росією ембарго на українські товари. GU

Share.

Comments are closed.