Швейцарія на Поділлі

0

З настанням теплої погоди та сонячних вихідних, хочеться відправитися на відпочинок. Проте не лише закордонні країни можуть нас здивувати: багато цікавих та красивих місць є і в Україні. Один із них – Національний природний парк «Подільські Товтри», який в народі називають українською чи подільською Швейцарією.

Він розташований на території Городоцького, Чемеровецького та Кам’янець-Подільського районів Хмельницької області. Крім того, парк «Подільські Товтри» належить до семи туристичних цікавинок України, які обов’язково варто відвідати.

Товтри – це залишки узбережних рифів, витягнених паралельно давній береговій лінії, яким немає аналогів у світі. Товтри – це місцева назва скелястої дугоподібної гряди, висота якої у межах Національного природного парку сягає близько 400 метрів над рівнем моря. Над окружною рівниною ця гряда піднімається на 60-65 м.

Але це – не просто прекрасні пейзажі та свіже повітря. Через унікальний мікроклімат тут створені всі умови для збереження рідкісних рослин: з 1700 видів рослин, які є на території парку, до Червоної книги України занесено 60.

shnp1

Особливо цінними є і рекреаційні можливості регіону, а саме – мінеральні води з підвищеною концентрацією важливих речовин та солей для отримання кращого терапевтичного ефекту.

Для любителів активного туризму тут створені усі умови. Окрім прогулянок, тут пропонують дельта-, парапланеризм, мандрівки на повітряних кулях, любительські промисли, кінний, лижний, пізнавально-культурний відпочинки.

shnp2

Share.

Comments are closed.