Українці Лівану допомогли потребуючим дітям (фоторепортаж)

0

Українці, попри власні труднощі та необхідність допомоги Україні, залишаються чуйними до проблем інших країн. Це продемонстрували українські діаспоряни Лівану, які взяли участь у заході United World Event, який цього року відбувся 7 квітня у Палаці ЮНЕСКО. За своїм характером, захід був благодійним, а усі кошти були передані на допомогу нужденним дітям Лівану. В події взяло участь 15 країн, які демонстрували своє культурне розмаїття через танці, постановки та кухню.

uldp1

uldp2

Україна була гідно представлена молодими танцюристами з Культурного центру українців. Смачні домашні українські страви і красиві ремесла були запропоновані гостям на ярмарку. Наші українські активісти були одягнені у вишиванки, квіткові віночки і традиційні прикраси.

uldp3

Відкритість та щирість наших українців створили родинну атмосферу заходу. Ось імена наших красивих, талановитих і невтомних волонтерів: Оксана Кабара, Ольга Хаммас, Інна Волошина, Наталія Керді, Юлія Лунга, Марго Юрченко, Людмила Новікова, Марина Хікрі, Юлія Мрад, Вікторія Загаб, Тамара Хамдар, Катерина Ассі, Вікторія Маркова, Оксана Хаге, Ольга Попова. GU

uldp4

Share.

Comments are closed.