Чілдрен Кінофест вже втретє стартував у Києві

0

Весело, шумно і урочисто 27 травня відкрився третій Чілдрен Кінофест у Києві! У перший день фестивалю гості дивилися мультфільм «Хлопчик-фантом», мали можливість роздивитись оптичні кіноатракціони та ознайомитись зі світом кіно.

«Хлопчик-фантом» – це пригоди 11-річного Алекса, який володіє суперздібностями. Алекс об’єднує зусилля із поліцейським, тимчасово прикутим до інвалідного крісла, аби врятувати Нью-Йорк від руйнування. Творці картини – Жан-Луп Фелісіолі і Ален Ганьоль, номінанти на премію «Оскар» за мультфільм «Життя кота у Парижi».

Окрім того, у рамках міжнародного конкурсу фестивалю цього року будуть презентовані сім європейських фільмів для дітей і підлітків.

n2

n3

Зокрема, глядачі зможуть переглянути угорський пригодницький фільм «Лапа» Роберта-Адріана Пежо, шведсько-данську панк-комедію «Ми — найкращі!» Лукаса Мудіссона, норвезький фільм «Операція «Арктика» Ґрете Бое-Вола, сімейну німецько-швейцарську стрічку «Альпійська казка Хайді» Алена Ґспонера та інші.

Переможця міжнародного конкурсу визначать за допомогою глядацького голосування і оголосять 5 червня, в останній день фестивалю. Проголосувати можна на сайті фестивалю.

До позаконкурсної програми Чілдрен Кінофесту ввійшли міні-мультфільми від британської студії Aardman та вітчизняний казково-пізнавальний серіал «Моя країна — Україна», виконаний у техніці пластилінової анімації.

На закритті кінофоруму глядачі зможуть переглянути музичну комедію «Фелікс» Роберта Дюррана про 14-річного хлопця, який, попри несхвалення матері, хоче стати саксофоністом.

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який представляє як найновіші європейські стрічки, так і світову кінокласику. Лауреата гран-прі шляхом голосування обирають глядачі. Фестиваль проходить у понад десяти містах України. Центром події є столичний кінотеатр «Київська Русь».

На церемонію відкриття та на усі інші покази фестивалю, організатори запрошують також маленьких глядачів з соціально незахищених верств населення: дітей з особливими потребами, сиріт і постраждалих від конфлікту на сході України.

Share.

Comments are closed.