Бельгійська компанія – засновник нового заводу на Одещині

0

На Одещині (на Київському шосе) міжнародна група Puratos відкрила завод по виробництву маргарину та сухих сумішей для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

Завод обладнано найновішим устаткуванням, яке крім того є екологічним, тобто загалом відповідає популярній міжнародній тенденції environmentally friendly economy. Наприклад, інноваційна установка охолодження вуглекислим газом дозволила відмовитися від використання шкідливого аміаку, а енергозберігаючі технології знизять витрати електроенергії на 30%.

bkzn1

У виробництві продуктів компанія дотримується таких критеріїв: смак, користь та свіжість. І це не просто вигадки, адже в роботі завод опирається на маркетингові дослідження «Смак завтрашнього дня» – глобальне дослідження про смаки та вибір споживачів. Компанія постійно шукає засоби задоволення актуальних очікувань споживачів. Найбільш ефективні рішення виконуються в інноваційних продуктах, які будуть виробляти на заводі. До 40% продукції заводу планується поставити на експорт.

bkzn2

Читайте за темою: «Заграница нам поможет»: як український бізнес використовує донорську допомогу

Puratos – міжнародна група компаній, що спеціалізується на виробництві продуктів і сировини в хлібопекарській, кондитерській та шоколадній галузях. Штаб-квартира компанії розташована в Бельгії. Варто зазначити, що група Puratos вклала в будівництво Одеського заводу 7 млн євро, роботи почалися восени минулого року.

Сохранить

Share.

Comments are closed.