В Україні з’явиться американська піца Papa John’s

0

Всесвітньовідома франчайзингова мережа піцерій Papa John’s, що налічує 4700 ресторанів у 37 країнах світу, розширює географію і виходить на український ринок. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відповідне рішення ухвалили після візиту віце-президента з міжнародного розвитку бізнесу Papa John’s Майкла Мізолза, на зустрічі з потенційними українськими інвесторами.

В Україні бренд супроводжуватиме компанія Franchise Group за підтримки Комерційної служби США Міністерства торгівлі США при Посольстві США в Україні.

Зацікавленість українським ринком такого франчайзингового гіганта, як Papa John’s, зумовлена позитивною динамікою зростання ринку франчайзингу в Україні, про що свідчить щорічний аналітичний звіт, який компанія Franchise Group зробила у 2015 році спільно з Комерційною службою США при Посольстві США в Україні за підтримки Асоціації рітейлерів України.

Читайте за темою: Поради експортеру: 10 кроків до успіху на ринку ЄС

«Використовуючи даний звіт, ми змогли донести до американських франчайзерів (власників бізнесу) інформацію про привабливість українського ринку франчайзингу і можливості, які він відкриває, – розповідає Мирослава Козачук, управляючий партнер компанії Franchise Group. – А також розвіяти страхи, пов’язані з веденням бізнесу в Україні».

Share.

Comments are closed.