Обрано двох переможців – представників молодіжних делегатів до ООН

0

Вчора в офісі Фонду Богдана Гаврилишина завершився фінальний етап відбору на участь у програмі «Молодіжний делегат України до ООН-2016», де було обрано двох переможців, які в жовтні цього року представлятимуть Україну у Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку. Про це повідомляється на сайті Фонду.

У відборі кандидатів, який тривав з 12 травня, взяли участь більше 80 учасників. На першому етапі було відібрано 16 чоловік, з них, за результатами співбесід, – 4-х, і, врешті, за підсумками фінального етапу відбору визначено 2-х переможців – Юлію Автономову та Кирила Безкоровайного.

DSC_0046-760x390

Цьогорічний відбір був дуже вимогливим і безкомпромісним. Представляти країну на міжнародному рівні – справа надзвичайно важлива і відповідальна та вимагає від делегатів не лише глибоких знань і професійних навиків, а також чіткого уявлення про користь, яку вони зможуть принести країні.

Слід зазначити, що всі учасники, які потрапили до півфіналу, були чудово підготовленими і склали серйозну конкуренцію переможцям. Члени відбіркової комісії, своєю чергою, намагались бути максимально справедливими та об’єктивними у своєму виборі.

DSC_0024-760x390

«Молодіжний делегат до ООН» – це проект, спрямований на активізацію талановитої молоді у всьому світі шляхом участі молодіжних делегатів у розробці реальних документів та прийнятті рішень у системі ООН. Ініціаторки проекту – учасниці програми «Молодь змінить Україну» Вікторія Лучка та Вікторія Швидченко. Вони стали першими молодіжними делегатами від України у 2014 році.

Проект здійснюється за фінансової підтримки Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина, у партнерстві з Міністерством Закордонних Справ, Міністерством молоді та спорту України та ГО Львівська академія прав людини імені Святого Івана Боско. GU

 

Share.

Comments are closed.