«Тиждень української культури» в Мельбурні викликав фурор

0

В австралійському Мельбурні відбувся «Тиждень української культури», в якому взяли участь ключові представники українського класичного мистецтва, які сьогодні живуть і працюють в Австралії. Про це повідомляє Укрінформ.

Захід викликав фурор: його відвідувачів було дуже багато. Організатором заходу була художниця Ольга Пасечнікова. За її словами, своїми успіхами на міжнародній арені українські музиканти і художники творять позитивний імідж України, роблять її ближчою світові.

Напередодні заходу пані Ольга виступила в ефірі цифрового радіо SBS та розповіла деякі деталі заходу. Зокрема, він був поділений на дві частини: виставки та 4 концерти. Такі відомі виконавці, як Маркіян та Оксана Мельниченки, Рада Точальна, Анна Богачова, Ксенія Беленко та інші виконали твори, що належать до європейської та української спадщини класичної музики.

За завдання організатори, зі слів пані Ольги, поставили собі поширення інформації про молоді українські таланти, які є в Австралії, та популяризацію нашої модерної культури загалом. Враховуючи велику кількість відвідувачів, можна сміливо заявити – організаторам це вдалося!

Share.

Comments are closed.