Започатковано Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського кіно й пісні імені Івана Миколайчука

0

З 14 до 18 червня 2016 року на Буковині відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського кіно і пісні імені Івана Миколайчука – «МИКОЛАЙЧУК-ФЕСТ».

Фестиваль започатковано з нагоди 75-річчя видатного українського митця Івана Миколайчука і задля популяризації і розвитку національного екранного та пісенного мистецтва й об’єднання народу в час військових подій на сході України.

Організатори фестивалю – громадське об’єднання Центр української пісні «Народна філармонія», що здійснило близько 300 благодійних концертів на підтримку українських воїнів та вимушених переселенців з Донбасу і Криму, Відділ культури Вижницької РДА Чернівецької області, творче об’єднання «Докутолока».

Захід відбувається за підтримки Національної спілки кінематографістів України.

Метою фестивалю є підтримка творчих ініціатив, молодих кінорежисерів, акторів, митців, здатних підняти українське кіно на світовий рівень; сприяння розвитку української національної культури, народної та сучасної пісні; знаходження альтернативного телепродукту, налагодження співпраці митців; зміцнення народної сили в боротьбі за національну самоідентичність та незалежність.

Читайте за темою: ТОП-10 тематичних фестивалів України

Конкурсантів пісенного та кіноконкурсів оцінюватиме висококваліфіковане журі, до складу якого увійдуть видатні митці кіно: колеги Івана Миколайчука, солісти Національного тріо «Золоті ключі», артисти «Народної філармонії», заслужені діячі мистецтва України, композитори, кінорежисери. GU

Share.

Comments are closed.