Україна на виставці у Франції показала світу власні безпілотники

0

Державний концерн «Укроборонпром» вперше на французькій виставці Eurosatory демонструє вітчизняні безпілотні літальні апарати. Сучасна техніка представлена в межах української експозиції. Про це повідомляється на офіційному сайті концерну.

«Укроборонпром» оснащує українську армію сучасним озброєнням та військовою технікою. Вітчизняні БПЛА, що представлені на міжнародній виставці Eurosatory, – яскравий приклад прогресу українського ОПК», – заявив заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності концерну Денис Гурак.

Представлені безпілотні літальні апарати є засобом розвідки та високоточного визначення координат цілі, працюють у складі систем керування боєм та управління вогнем артилерії. Українські БПЛА розвивають швидкість понад 100 км/год, мають тривалість польоту до 12 годин та працюють на висоті 2 км.

Читайте за темою: Наскільки український ІТ сектор є привабливим для іноземних інвесторів?

Eurosatory проходить у виставковому комплексі «Paris Nord Villepine» кожні два роки (непарні роки) з 13 по 17 червня. Її учасники представляють найширший асортимент продукції у галузі оборони і безпеки із понад 140 країн світу. GU

Share.

Comments are closed.