Вишивані мотиви у колекції Valentino

0

Вишивані мотиви, у тому числі й українські, все частіше з’являються в колекціях іменитих дизайнерів. Зокрема, Марія Грація К’юрі і П’єрпаоло Пічолі з Valentino представили відразу 80 яскравих образів з нової круїзної колекції «Resort 2017», в якій чітко простежуються безліч вишиваних та мереживних елементів, які перегукуються з традиційним українським одягом, в поєднанні із знаменитими силуетами Valentino. Про це повідомляє Експрес.

sbb1

sbb2

sbb3

Презентація нової колекції відбулася в Гавані (столиці Куби). Дизайнери зазначають, що люблять Кубу та її африканські й іспанські культурні мотиви. К’юрі і Пічолі пропонують поєднати сукні та спідниці міді з квітково-тропічними принтами зі строгими сорочками, а ніжні вечірні наряди з вишиваними елементами – з дерев’яними бусами.

sbb4

Читайте за темою: Модна євроінтеграція. Як українські дизайнери знайшли ключ до гаманців європейців

Варто зазначити, що це  – не перший випадок, коли дизайнери з Valentino використовують українські етнічні мотиви: в їхній колекції у 2015 році було чимало вишиваного оздоблення, зокрема, на сукнях та блузах. Крім того, одяг з українськими вишиваними мотивами все частіше одягають і голлівудські знаменитості не лише для світських виходів, а й для повсякденних прогулянок.

Share.

Comments are closed.