Активісти Франції запрошують на перегляд фільму

0

22 червня о 19:30 активісти Парижа (22 авеню де Мессін) запрошують на показ та обговорення фільму «Юзівська весна» (з французькими субтитрами) за участі режисера Богдана Кінащука. Про це повідомляє Ukraine Action.

Українські активісти в Донецьку боролися проти сепаратистів. Два роки тому вони виходили на мітинги, пробували довести, що Донецьк – це українське місто. У березні й квітні вони, із ризиком для себе, виходили на площі з прапорами України. На них нападали прихильники Росії.

Остання масштабна акція українського характеру відбулася в місті 28 квітня. Вона була кривавою – проросійські сепаратисти нападали на людей, жорстоко били їх, наносили важкі травми. У цей час більше тисячі силовиків на чолі з Віталієм Яремою прибувають до Донецька, проте з незрозумілих причин спецоперації зі звільнення захоплених сепаратистами адміністративних будівель так і не відбулися. 5 липня бойовики Стрєлкова-Гіркіна заходять в Донецьк.

Читайте за темою: Український мультфільм «Микита Кожум’яка» покажуть в 15 країнах

Саме про ці події і знятий документальний фільм «Юзівська весна», який має на меті розвінчати міфи про байдужість населення та донести справжні реалії тогочасних подій.

Відвідавши кінопоказ Ви матимете можливість не лише ознайомитися з документальним фільмом, але й поспілкуватися з однодумцями, обговорити важливі українські реалії.

 

Share.

Comments are closed.