Український фільм «Бекендор» виграв головну нагороду на кінофестивалі у Бангладеші

0

Документальний фільм «Бекендор» режисера Анастасії Харченко, створений за підтримки Держкіно України, виграв головну нагороду в номінації «Фільми про охорону природи/навколишнього середовища/дикої природи» на Міжнародному кінофестивалі «CreActive International Open Film Фестиваль (IOFF)», Дакка, Бангладеш. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

ptn

«Бекендор» знайомить глядачів зі своєрідним світом невеликого рибальського селища, розташованого на березі Чорного моря неподалік від Одеси. На екрані постають жителі поселення, для багатьох поколінь якого рибальство і виноробство є основним заняттям і сенсом життя.

Читайте за темою: Що посмакувати: літні гастрономічні фестивалі в Україні

Фільм уже має низку нагород та відзнак: The Mayor of the City of Ostrava Award на міжнародному фестивалі фільмів про довкілля EKOFILM у Чехії; 2-ге місце у категорії «Екотуризм» на міжнародному фестивалі туристичних фільмів «Tourfilm-Riga2014» у Латвії; спеціальна згадка Wildlife Vaasa International Nature Film Festival у Фінляндії та Athens International Digital Film Festival у Греції.

 

Share.

Comments are closed.