Вперше Україна має реальний шанс отримати Нобелівську премію

0

Петро Саблук, радник дирекції Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академік НААН України, зареєстрований кандидатом в лауреати Нобелівської премії з економіки в 2016 році за видатний внесок в глобальну теорію, методологію та організацію аграрної реформи. Про це повідомляє agropravda.com. Експерти зазначають, що вперше в України з’явився цілком реальний шанс на отримання престижної премії.

Петро Саблук, радник дирекції Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки»

Рішення про реєстрацію Петра Саблука кандидатом в лауреати Нобелівської премії з економіки було прийнято Комітетом Нобелівської премії в галузі економічних наук за рекомендацією Мохаммада Юнуса (Бангладеш), лауреата Нобелівської премії миру в 2006 році, говориться в листі за підписом голови Комітету Нобелівської премії в галузі економічних наук, лауреата Нобелівської премії з економіки в 2001 році, Стігліца Джозефа (Joseph Stiglitz, США).

Петро Саблук — визнаний в Україні й за її межами вчений-економіст у сфері економіки та агропромислового виробництва. Вагомим є його внесок у розбудову агропромислового комплексу країни і формування системи наукового забезпечення аграрної галузі.

Читайте за темою: Неповторне українське гончарство від полтавського гончара Славка Одарченка

Варто зазначити, що Петро Саблук вже має чимало нагород, зокрема, він є лауреатом премії ім. Олександра Шліхтера АНУ (1992), Заслуженим діячем науки і техніки України (1993), Героєм України (2004); має орден «Знак Пошани» та ордени князя Ярослава Мудрого V (11.1998), IV ступенів (11.2001).

Share.

Comments are closed.