Україна відправила до ЄС перші партії корисних чорних ягід

0

Перші партії української смородини цьогорічного врожаю з’явилися на ринку Польщі на початку минулого тижня.  Продукція була відправлена через експортний міст «Львів-Варшава», який на початку липня був організований на базі найбільшого оптового ринку сільгосппродукції в Україні.

«Ми дуже відповідально готувалися до цієї події: шукали надійних постачальників якісної продукції в Україні і потенційних покупців в Польщі. Перша партія смородини, яку ми експортували, склала всього кілька сотень кілограмів, але цей експеримент, на щастя, виявився вдалим», — коментує подію Ігор Плотиця, директор ОРСП «Шувар».

Читайте за темою: Як заробити сім тисяч гривень у день

За його словами, попит на якісну українську смородину в Польщі і країнах Прибалтики зараз досить стабільний, тому вже в кінці поточного робочого тижня планується відвантажити на ринок ЄС відразу кілька тонн смородини. Фахівці інформаційно-аналітичного центру «Шувар» повідомляють, що з наступного тижня через експортний міст будуть відправлені до Польщі перші партії українських кавунів, потім асортимент розшириться за рахунок малини, чорниці і сезонних овочів.

Share.

Comments are closed.