Українська громада в Гвадалахарі зустрілась з Послом України в Мексиці

0

Нещодавно в Гвадалахарі (Мексика, штат Халіско) пройшла зустріч української громади з  Надзвичайним і Повноважним Послом України в Мексиці (а також Белізі, Гватемалі, Панамі і Коста-Ріці) Русланом Спіріним.

fdddd5

Зустріч-знайомство відбулася в рамках робочого візиту Руслана Спіріна до  Гвадалахари. Як зазначають учасники заходу, розмова вийшла напрочуд відкритою та цікавою. Піднімались теми культурної дипломатії, поширення проросійської пропаганди за кордоном та діяльності української громади в Гвадалахарі. Обговорювались також як вже існуючі напрямки співпраці між Україною і Мексикою (в енергетичній галузі, в області обміну спеціалістами та  сфері операційних систем управління), так і перспективи для майбутніх напрацювань.

«Це була відкрита і цікава розмова про сьогодення України і Мексики, про можливості співпраці, про сумісні проекти, про правдиве представлення України за кордоном, про культурну дипломатію. Про Україну в серці кожного закордонного українця, що є обличчям і голосом своєї Батьківщини. Хочеться подякувати пану Руслану за присвячений нам час, за підтримку і за теплі слова. Дуже приємно, коли і громадські осередки, і державні заклади розуміються і співпрацюють, і, що головне, дивляться в одному напрямку!», – розповідає Олена Клопота, представниця української громади в Гвадалахарі.

Читайте за темою: Українці на міжнародній математичній олімпіаді: півдюжини медалей

Також під час зустрічі обговорювалось питання можливості відкриття Почесного консульства в Гвадалахарі. Пан Посол подякував українським активістам за їхні ініціативи і починання та обіцяв й надалі підтримувати українську спільноту в усіх її починаннях.

Share.

Comments are closed.