Якою буде нова «Укрзалізниця»?

0

У Міністерстві інфраструктури правління «Укрзалізниці» представило свій план реформування. Про це Войцех Бальчун, глава правління ПАТ «Укрзалізниця», повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Серед цілей реформування залізниці – боротьба з корупцією (шляхом запровадження прозорих тендерів з якомога більшими ринковими пропозиціями), підвищення якості обслуговування, модернізація рухомого складу.

Вже в найближчі місяці планується запровадити пілотну комп’ютерну систему, яка автоматично розподілятиме вагони між клієнтами, що унеможливить свавілля чиновників. Крім того Бальчун пообіцяв втілення кроків щодо перевірки тарифної політики і початку набагато більш активної, ніж досі, міжнародної діяльності.

Читайте за темою: Волонтерка зі США назбирала на передову 2 мільйони доларів

Також він пообіцяв створити міжнародну марку «UZ Cargo International».

Втім практичні кроки з реформування залізниці уже розпочалися. Зокрема, було підписано угоду з канадською фірмою Bombardier, в рамках якої планується створення спільного виробництва локомотивів в Україні. Схожу угоду планують підписати і з американською компанією General Electriс, яка найближчим часом планує відправити в Україну локомотив власного виробництва для тестування на українських залізницях.

fdddd

Share.

Comments are closed.