Сергій Жадан віддасть свою премію від Президента дітям Луганщини

0

Письменник Сергій Жадан віддасть свою премію «Українська книжка року», отриману від Президента Петра Порошенка, на потреби дитячих закладів Луганської області. Про це йдеться у листі до Президента, який оприлюднено на сторінці письменника у Facebook.

«… ми з видавцями хочемо ще раз подякувати Вам за цю премію і передати її на потреби дитячих закладів Луганської області. Ми з друзями-волонтерами вже певний час допомагаємо дитячим садочкам та інтернатам на Луганщині, тож радо передамо і ці кошти дітям, сподіваючись на те, що в майбутньому волонтери не матимуть необхідності перебирати на себе функції державних органів, оскільки держава буде сумлінно й ретельно виконувати свої обов’язки, виходячи, передусім, з почуття відповідальності. Це – наша країна, відповідати за неї маємо всі разом», –  написав пан Жадан.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про присудження щорічної премії Президента «Українська книжка року», яким відзначив авторів, видавництва та видавничі організації за значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи.

Читайте за темою: Волонтерка зі США назбирала на передову 2 мільйони доларівavg

У 2016 році звання лауреата премії у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» присуджено українському письменнику Сергію Жадану за книгу «Месопотамія» та видавництву «Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», що її видав.

Share.

Comments are closed.