Третя українська медаль на Олімпійських іграх

0

Третю медаль для України, срібну, здобув гімнаст Олег Верняєв, посівши друге місце в багатоборстві. Результат Верняєва, який впевнено лідирував до останнього виду (перекладини) – 92,266 бала. «Золото» судді «віддали» японцю Кохею Утімурі (92,365), «бронза» дісталася британцю Максу Вітлоку (90,641).

Олег Верняєв уже брав участь у Олімпійських іграх у 2012 році. До своєї олімпійської нагороди спортсмен здобув чимало відзнак: «срібло» на чемпіонаті Європи в Монпельє, «бронзу» на цьому ж чемпіонаті в Москві, «срібло» з командою на Універсіаді в Казані, «золото» на чемпіонаті Європи у 2014 у вправах на брусах та дві «бронзи» — в опорному стрибку та команді, першість на чемпіонаті світу у  вправах на брусах, Кубок світу сезону 2014—2015, став абсолютним чемпіоном Європи у 2015 році з багатоборства, на етапі Кубка світу у болгарській Варні в травні 2016 року здобув три золоті та одну срібну медаль.

Читайте за темою: Перші українські медалі в Ріо

Олег Верняєв розповів, що під час змагань намагався не спостерігати за іншими спортсменами, а лише концентруватися на власних діях. Проте на суддів він не нарікає та підкреслює, що попереду ще два фінали і продовжуватиме змагатися за «золото» для України. Після виступу з спортсменом намагалися поспілкуватися російські ЗМІ, проте українець відмовився надавати їм коментарі. GU

Share.

Comments are closed.