Що вивчатимуть старшокласники за новими навчальними програмами з історії України

0

З нового навчального року старшокласників навчатимуть відповідно до нових освітніх програм з історії. Так, 17 липня 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич підписала Наказ № 826 «Про затвердження навчальних програм для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів», який стосувався й історії України. Про це повідомляється на сайті Українського інституту національної пам’яті.

Ініціював дані зміни ще минулого року Український інститут національної пам’яті, після чого міністерство створило робочу групу з удосконалення та розвантаження програм. До цієї групи залучені представники урядових, науково-дослідних і навчальних установ.

Читайте за темою: Українці на міжнародній математичній олімпіаді: півдюжини медалей

Зокрема, виділено в окремі теми Українську революцію 1917-1921 років, а послідуючий період терору в шкільній програмі матиме назву «Встановлення й утвердження радянського тоталітарного режиму (1921-1939 рр.)». Окрема увага під час занять приділятиметься бою під Крутами, еміграції, радянській окупації України, адміністративно-територіальним змінам українських земель протягом усього ХХ століття, Українській Гельсінській групі та багатьом іншим, які багато років не вивчалися детально.

 

Share.

Comments are closed.