Українські виші отримали грант від Євросоюзу

0

Освітня онлайн-платформа SmartMeUniversity й 7 українських ВНЗ отримають грант від програми Європейського Союзу Erasmus на суму 816,72 тисячі євро. Їх витратять на реалізацію освітнього проекту «Інтернет речей».

Проект стартує 15 жовтня і триватиме 3 роки. Координатором виступає Університет Ньюкасла (Великобританія). Учасники дослідження коригуватимуть навчальні програми університетів згідно зі змінами на світовому ринку праці в сфері інформаційних і комунікаційних технологій.

Завданням проекту є забезпечення освітнього процесу й досліджень у галузі IT відповідно до потреб сучасного суспільства. Від учасників дослідження буде потрібно скоригувати навчальні програми університетів згідно зі змінами на світовому ринку праці в сфері інформаційних і комунікаційних технологій. З технологічної точки зору ІT – це концепція, що об’єднує сенсорні мережі, технології M2M (міжмашинної взаємодії – ІФ), прикладні програми для обробки даних від сенсорів, переносну електроніку і хмарні технології.

Читати за темою: Український безкоштовний проект з ІТ-освіти

Крім SmartMe University, в проекті візьмуть участь Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут», Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України, Одеський національний політехнічний університет, Чорноморський державний університет імені Петра Могили, Тернопільський національний економічний університет, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля і Запорізький національний технічний університет.

У проекті активно працюють університети Португалії, Великої Британії, Швеції та Італії. Компанія SmartMe University працює на ринку ІТ-освіти з 2010 року і спеціалізується на навчанні IT-фахівців.

Share.

Comments are closed.